Самоосвіта

 


 

 Перелік джерел для безкоштовного навчання педагогів:


▪Доступна освіта https://dostupnaosvita.com.ua/
▪ЗНО-ОНЛАЙН https://zno.osvita.ua/
▪Відкритий Університет Майдану https://vum.org.ua/
▪Lingva.Skills https://lingva.ua/
Ресурси для навчання

В умовах глобалізації та інформаційного суспільства якісна освіта стає доступною. Ця платформа створена для того щоб, надати можливість українським дітям і молоді незалежно від місця проживання здобути українську освіту. Держава надає можливість здобути освіту екстернатом, а ми - вивчити українську мову і літературу та історію України, підготуватися до Державної підсумкової атестації та ЗНО з цих предметів.

Відеоуроки з української мови та літератури + історія України 

2. Каталог електронних освітніх ресурсів (усі шкільні предмети)

Сайт містить розробки презентацій, відео та конспектів до уроків, що створюють педагоги столиці під час навчання на курсах підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.


3. Інформатика дистанційно (початкова, середня, старша школа).
У дистанційних курсах сайту Інформатика -  ДистОсвіта ви знайдете:
  • навчальні матеріали: презентації, статті, уроки, посилання та відео-ролики відповідно до теми заняття; саме такими мають бути сучасні електронні підручники 
  • інтерактивні завдання, вправи та тренажери - ними можна скористатись як для класної, так і самостійної чи домашньої роботи
  • практичні роботи із можливістю перевірки та коментування вчителем; переважна більшість практичних робіт містить різнорівневі та творчі завдання
  • онлайн тестування з миттєвою перевіркою; тести містять запитання різних типів та мультимедійні об'єкти, вимагаючи не механічного відтворення, а креативного застосування знань.

4. ТОП школа 
"На каналі викладаються авторські відеоуроки з математики, інформатики, фізики та астрономії з 2 по 11 клас. З повагою, Олександр Борисович"

Educational Era СТУДІЯ ОНЛАЙН-ОСВІТИ#blend_it: опануємо змішане навчання


Школа для всіх Онлайн-курс про організацію інклюзивного освітнього середовища


Оцінювання без знецінювання Онлайн-курс про сучасні практики оцінювання


Онлайн-курс для вчителів Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання


Про дистанційний та змішаний формати навчання Безкоштовний онлайн-курс для педагогів та керівників закладів професійно-технічної освіти (ПТО)


та іншіНемає коментарів:

Дописати коментар